سقف کاذب برای اتاق خواب

ساخت ویلا
مراحل ساخت ویلا در شمال
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۸
بازسازی
بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی
خرداد ۶, ۱۳۹۸

سقف کاذب برای اتاق خواب

سقف ودیوار کاذب

هر کس در خانه ای که زندگی می کند وقت زیادی را در اتاق خواب خود سپری می کند، از این روی توجه به دکوراسیون این بخش از خانه اهمیت زیادی دارد. یکی از مواردی که می توان دکوراسیون این بخش از محیط خانه را بسیار زیبا کرد، استفاده از سقف کاذب با متریال کناف است. انواع مختلفی از سقف کاذب برای اتاق خواب می تواند پیاده سازی شود که هر کس با توجه به سلیقه و ایده ای که در ذهن دارد می تواند یکی از این موارد را برای اتاق خواب خود در نظر بگیرد. دقت داشته باشید که استفاده از سقف کاذب می تواند تحولی عظیم در طرح دکوراسیون اتاق خواب شما بدهد به همین دلیل لازم است که حتما از این ایده در منزل خود استفاده کنید.

نکات سقف کاذب برای اتاق خواب

بسیاری از خانه های معمولی و قدیمی، از سقف ساده یا نهایتا مقداری گچ بری بر روی سقف خود استفاده می کنند، این در حالی است که با طراحی سقف کاذب در اتاق خواب خود می توانید انرژی مضاعفی به خود در طول روز بدهید و اگر بر روی تخت خود دراز بکشید با نگاه کردن به این سقف زیبا می توانید این حس را به خود انتقال دهید و از دیدن آن لذت ببرید.

طراحی یک منزل مسکونی همیشه از مدل خاصی پیروی می کند. انواع این مدل ها شامل، کلاسیک، صنعتی یا امروزی است. در این میان سقف نیز به عنوان یکی از مهم ترین پارامترها در تزئین و دکوراسیون یک منزل به حساب می آید که متاسفانه امروزه این مورد نادیده گرفته می شود و بیشتر تزئینات بر روی دیوار و یا کف پوش منزل پیاده سازی می شود.

سقف ودیوار کاذب

سقف کاذب در طراحی کلاسیک

در این طراحی معمولا از شکل های دایره ای و گرد برای تزئین سقف کاذب استفاده می شود. هم چنین نورپردازی مربوط به این بخش بایستی به گونه ای باشد که زیاد فضا را روشن کند و به همین دلیل بهتر است در این خصوص از لوستر استفاده شود.

این اصل برای منازلی که از دکوراسیون کلاسیک استفاده کرده اند بسیار خوب است.

سقف کاذب در طراحی مدرن

اما در طراحی مدرن بر خلاف سبک کلاسیک باید به گونه ای دیگر عمل شود. معمولا سقف کاذبی که در این رابطه مورد استفاده قرار می گیرد به شکل مستطیلی و با خط های مستقیم است.

هم چنین نورپردازی مربوط به این بخش متفاوت از سبک کلاسیک است به گونه ای که از نورمخفی در این سبک استفاده می شود و یا حتی الامکان لوسترهای ساده با چراغ ال ای دی در این سبک باید به کار گرفته شود، در حالی که در سبک کلاسیک از لوستر با شاخه های زیاد استفاده می شود.

 یکی از مهم ترین نکات که در ارتباط با انتخاب سقف کاذب برای طراحی داخلی اتاق خواب باید در نظر گرفته شود، هماهنگی آن با لوازم و تجهیزاتی است که در اتاق خواب به کار گرفته می شود، یکی از این موارد انتخاب تخت خواب متناسب با سقف کاذب است.

در یکی از این مدل ها، سقف کاذب گرد بوده و تخت خواب هم گرد انتخاب شده. زمانی که شما با این منظره روبه رو می شوید جلوه ای بسیار زیبا از یک طراحی مدرن در اتاق خواب خواهید دید که چشمان شما از این منظره لذت می برد.

هم چنین در مدل دیگری در انتخاب سقف کاذب برای اتاق خواب های مدرن، از کناف استفاده شده که به موازات تاج تخت شروع شده و در بالای سقف و تا انتهای تخت این کناف کاری ادامه پیدا کرده است.

این مدل جلوه ای بسیار زیبا و مدرن به اتاق خواب می بخشد که به خصوص پیروی از این سبک در کشورهای اروپایی بسیار زیاد است.

اما اگر اتاق خواب کوچکی دارد برای بیشتر جلوه دادن فضای داخلی اتاق خواب خود می توانید از سقف کاذب چند طبقه استفاده کنید که این مدل می تواند به مراتب اتاق خواب شما را بزرگ تر نشان دهد.

این مدل از سقف کاذب، به شکل های بسیار متنوعی تزئین می شود و جلوه ای خاص به دکوراسیون داخلی اتاق خواب می بخشد. هم چنین اگر اتاق خواب شما بزرگ است می توانید در طبقات هر کدام از این سقف ها، رنگ های مختلفی را به کار بگیرید و این مساله می تواند به زیباتر شدن محیط کمک کند.

هم چنین می توانید بر روی هر طبقه از شکل های مختلف دایره ای، مستطیلی و یا بیضوی استفاده کنید که به زیباتر شدن هر چه بهتر محیط کمک شایانی می کند. هم چنین می توانید از ترکیب کردن هر کدام از این شکل ها استفاده کنید که معمولا استفاده از این روش بیشتر به چشم می خورد.

سقف ودیوار کاذب

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از مدل های مختلف در رابطه با سقف کاذب، همین الان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را برای افرادی که قصد دارند محیط داخلی و دکوراسیون منزل و اتاق خواب خود را دگرگون سازند، بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی،نما و محوطه سازی با دو تخصص در زمینه سقف و دیوار کاذب ، آکوستیک سازی و دیگری ساخت استخر و محوطه سعی در پیشی گرفتن از رقبا را داریم.