طراحی ویلا،ساخت ویلا

ساخت ویلا

بازسازی ساختمان1

تماس با کارشناس کومه سرا

از آنجایی که  افراد روز به روز نیاز بیشتری برای تفریح وسرگرمی برای رهایی از مشغله های امروزیشان در خود احساس میکنند تقاضا برای ساخت ویلا ی دنج و آرام برای تعطیلات و رسیدن به آرامش افزایش بیدا کرده است پس چه بهتر که این امر با توجه به نیاز و خواسته ی خودمان باشد
سازه های پر طرفدار درساخت ویلا
امروزه بسیاری از افراد با افزایش دانش خود در زمینه معماری داخلی در ساخت ویلا ها خواهان استفاده از طرح های بسیار جذاب هستند. سازه های پر طرفدار که در طراحی و ساخت ویلا به کار می روند توصیفی از این ادعاست. در ابر شهر های دنیا معماری ویلا اهمیت عمده ای دارد و لذا سازه های پر طرفدار در ویلا های معروف این مناطق خواهیم دید. به عنوان مثال استفاده از اشکال منحنی یکی از پر طرفدار ترین طراحی ها در سازه می باشد که در کنار جریان آب، محیط باز ویلا و استفاده از مناظر طبیعی همچون کوه و جنگل ، طراحی شگفت انگیزی را پدید خواهد آورد. آنچه در این بین اهمیت وافری برای معماری ویلا دارد، اشرافیت بر تمام مناظر می باشد و از این رو اغلب سازه های پر طرفدار از شیشه های مشرف تشکیل می شوند. رنگ های روشن زیبایی بی نظیری را از معماری ساخت ویلا به نمایش می گذارد و یکی از سبک های مدرن و کلاسیک به شمار می رود. سایر عناصر همچون سنگ، چوب و نور های مختلف می تواند تاثیر بسیار زیادی در این معماری بگذارد و جزو سازه های پرطرفدار در معماری ویلا به شمار می رود. تمامی سازه های پرطرفدار در معماری بر اساس سبک های مختلف استفاده می شوند که معماران نیز از آن ها برای افزایش جذابیت ویلا و محوطه استفاده می کنند.

معماری داخلی در ساخت ویلا

بسیاری از کارفرمایان به دنبال ساخت ویلا های بسیار زیبا و کاربردی هستند و لذا از طراحان معماری داخلی در ساخت ویلا استفاده می کنند. ویلا می بایست فضایی آرامش بخش را برای ساکنان آن فراهم کند و از آنجا که طراحی داخلی در معماری ویلا اثر گذار است لذا استفاده از طرح ها و سبک های خاص همواره بیشترین طرفدار را داشته است. نورپردازی یکی از ارکان مهمی است که معماری داخلی در ساخت ویلا از آن استفاده می کند. در واقع عنصر نور در شب از زیبایی های تاثیر گذاری می باشد که علاوه بر حفظ روشنایی می تواند چشم اندازی فوق العاده را پدید آورد. معمولا در معماری داخلی ساخت ویلا از نور های سفید بیشتر استفاده می کنند زیرا می تواند در شب مناظر اطراف را به نمایش بگذارد و ویلا را در قلب تاریکی های اطراف درخشان تر نماید. استفاده از اصول طراحی داخلی در هنگام نورپردازی نیز اهمیت دارد و نمی توان از تاثیر آن بر افزایش کیفیت معماری داخلی در ساخت ویلا غافل شد. بسیاری از ویلا هایی که در مناطق مختلف ساخته می شود به جهت استراحت و آسایش می باشد و از این رو خانواده ها اغلب بیشتر از یک ماشین با خود به همراه دارند. در معماری داخلی ساخت ویلا اغلب توصیه می شود تا فضای مورد نیاز برای پارکینگ لحاظ شود. همچنین محوطه باید به گونه ای طراحی شود که بتوان بیش از یک ماشین را درون آن قرار دارد و این از اصول مهم ساخت ویلا به حساب می آید. طراحی ویلا تنها به معماری داخلی آن منجر نمی شود و بسیاری از موارد از جمله استخر، آلاچیق، سایبان و آبنما نیز در آن نقش دارند و نباید از آن غافل شد.
بازسازی ساختمان2

تماس با کارشناس کومه سرا

چرا کومه سرا

بازسازی ساختمان3

تماس با کارشناس کومه سرا

ما با تجربه ودانش نیروهای متخصص در این زمینه میتوانیم کیفیت را بهبود و قیمت تمام شده را پایین آورده و ساخت ویلای ارزان  و نتجه دلچسبی را رقم بزنیم
  • نقشه جهت ارائه به ارگان ها
  • بهرمندی از دانش سازه های سبک
  • بالا بردن کیفیت ساخت واستفاده از مصالح مرغوب
  • پایین آوردن قیمت تمام شده
  • اعتماد اخلاقی
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی،نما و محوطه سازی با دو تخصص در زمینه سقف و دیوار کاذب ، آکوستیک سازی و دیگری ساخت استخر و محوطه سعی در پیشی گرفتن از رقبا را داریم.