دیزاین سفره هفت سین

بازسازی ساختمان
همه چیز در مورد بازسازی ساختمان
اسفند ۲۷, ۱۳۹۷
عناصر چهارگانه در معماری
عناصر چهارگانه در معماری
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

دیزاین سفره هفت سین

دیزاین سفره هفت سین

بهار در مسیر خود است، و اگر شما به فرهنگ ایرانی یا هنر و صنایع دستی علاقمند هستید (که احتمالاً دارید)، شما قطعاً می‌دانید که نوروز – جشن سال نو ایرانی  هر روز نزدیک‌تر می‌شود. در آن زمان از سال که هر ایرانی مشغول دیزاین سفره هفت سین در ذهن خود و رشد جوانه‌های سبزه ی خود در خانه  است. اگر شما یک خارجی با ایران هستید، با این حال همه آن صحبت‌ها از هفت‌سین در میان دوستان ایرانی شما را در مورد جشن سال نو در ایران کنجکاو کرده‌است، پس مطمئن باشید؛ چون شما در مکان خوبی هستید. می‌خواهم به شما بگویم که همه چیز در مورد سال جدید ایرانی، سفره هفت‌سین، و همچنین هر معنی و نماد در پشت هر عنصر هفت‌سین وجود دارد.

هر ایرانی از نوروز خاطرات خوبی دارد. تعیین جدول به بهترین وجه که می‌توانید، اضطراب دو دقیقه قبل از آغاز سال نو، و شگفتی این که  هدایای امسال چه خواهند بود. یکی از آن زمان‌ها بود که نوستالژی به خاطر بسیاری از ایرانی‌ها در خارج از کشور ضربه زد. بعد از خواندن این مقاله، دقیقاً خواهید دانست که چه چیزی و چه مقدار سفره هفت‌سین به‌کار می‌رود، و حتی ممکن است بخواهید یکی از آن‌ها را برای خانه خود راه‌اندازی کنید. از دیدن دیزاین که اصلاً مشکل نیست تعجب خواهید کرد، اما واقعاً جالب است! بیایید شروع به دیزاین سفره هفت سین کنیم و

چگونه می‌توانم سفره هفت‌سین را آماده کنم؟

آیا آماده اید که سفره هفت‌سین را دیزاین و این مجموعه هنری از چیزهای خوشبخت و خوشبخت را خلق کنید؟ به نظر من، یک میز هفت‌سین درست نیست که با تزئین درخت کریسمس تفاوت داشته باشد! تنها تفاوت عناصر است و به علاوه شما باید یک درخت بزرگ را به خانه خود بکشید! من می‌خواهم همه چیز را در مورد تنظیم یک میز هفت‌سین به شما آموزش دهم، و همه معانی پشت این آیتم‌ها را توضیح خواهم داد.

مهم‌ترین نکته در مورد دیزاین سفره هفت سین تقارن است. بنابراین هماهنگی بین پس‌زمینه و غذاها بسیار مهم است.

در ذهن داشته باشید ، به هفت کانتینر مشابه برای هفت عنصر خوب نیاز خواهید داشت. همچنین به یک رومیزی تطبیق نیاز خواهید داشت. من این بلوک را پیشنهاد می‌کنم که نه تنها پر زرق و برق باشد بلکه متناسب با دیزاین سفره هفت سین از خاک رس است. اگر شما می‌توانید یک رومیزی در دست داشته باشید، یک پارچه رنگی ساده می‌تواند این کار را انجام دهد.

سنجد (زیتون‌های وحشی): به معنی باروری و عشق به نیلوفر آبی خشک‌شده .

سماق:توت‌ها، که معرف رنگ طلوع است؛ و پیروزی بر شیطان.

سیب قرمز: سیب قرمز نشانه باروری و زیبایی است.

سکه: شما احتمالاً درست حدس زده‌اید که ثروت مهم است.

سیر: نشاندهنده سلامتی خوب است.

سرکه: جاودانگی و ابدیت.

سبزه (گندم، جو، یا جوانه عدس در یک ظرف کشت می‌شوند): سبزه به معنای تولد دوباره و آغازی جدید است. در تمام طول یک سال جدید، درست است؟ به همین دلیل است که سبزه یکی از مهم‌ترین نقاط را به خود اختصاص می‌دهد: در وسط میز.

کومه سرا سال خوبی را برای شما آرزو میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی،نما و محوطه سازی با دو تخصص در زمینه سقف و دیوار کاذب ، آکوستیک سازی و دیگری ساخت استخر و محوطه سعی در پیشی گرفتن از رقبا را داریم.