آشنایی با نحوه بازسازی هتل ها

ساخت ویلا،طراحی ویلا
آشنایی با انواع پوشش سقف ها جهت ساخت ویلا
فروردین ۸, ۱۳۹۹
بازسازی ساختمان
آشنایی با انواع و روش های رایج بازسازی بناهای تاریخی
فروردین ۱۵, ۱۳۹۹

آشنایی با نحوه بازسازی هتل ها

بازسازی ساختمان

بازسازی هتل ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با انجام این کار از یک طرف می توانید از فرسودگی و خراب شدن هتل جلوگیری نمایید و از طرف دیگر مشتریان بیشتری را به هتل جذب کنید. با توجه با اینکه برخی از صاحبان هتل ها به دلیل هزینه های بالا و شرایط بد اقتصادی قادر نیستند هتل خود را تخریب نموده و آن را از نو لوکس و مدرن بسازند تصمیم به تعطیل کردن و یا فروش آن می گیرند. در واقع انتخاب روش بازسازی بهترین روش جهت تعمیر و نو نمودن هتل به شمار می آید، چرا که با صرف هزینه کمی قادر خواهید هتل خود را تعمیر و بازسازی کرده و مشتریان بیشتری را به هتل خود جذب کنید.

بازسازی ساختمان

(نمونه ای از بازسازی هتل ها)

آشنایی با مهم ترین دلایل بازسازی هتل ها

با توجه به اینکه دنیا روز به روز در حال پیشرفت می باشد از اینرو لازم است امکانات و وسایل آن را به روز نموده و در صورت خراب شدن بخشی از قسمت های آن سریع اقدام به تعمیر و بازسازی هتل نمایید. بهتر است بدانید امروزه افراد به دلایلی مختلفی تصمیم به بازسازی هتل ها می گیرند. از اینرو به صورت مختصر با هرکدام از این اهداف و دلایل آشنا خواهیم شد. افزایش گنجایش هتل یکی از دلایلی است که بیشتر افراد به دلیل آن تصمیم به بازسازی هتل می گیرند. در واقع با هدف بزرگ کردن فضای هتل و اسکان دادن تعداد مسافران بیشتری می توان برخی قسمت های اضافی هتل آن را  حذف و از جزیی ترین و کوچک ترین قسمت های آن نهایت استفاده را برد.

ترفیع مشکلات از دیگر اهداف بازسازی هتل ها محسوب می شود. با توجه به اینکه هتل ها از جمله مکان هایی است که در طول ۲۴ ساعت میزبان افراد مختلفی می باشد از اینرو بیشتر از هر جای دیگری به تعمیر و بازسازی نیاز دارد. بنابراین در صورت بروز مشکل در هر نقطه از آن بهتر است در اسرع وقت آن را بر طرف کنید.

یکی دیگر از مهم ترین اهداف بازسازی هتل ها ایجاد تغییر در چیدمان آن می باشد. این تغییر دارای تاثیر بسیار چشمگیری در زیبایی ظاهری هتل و روحیه افراد است. بنابراین بهتر است وسایل های مختلف آن را هر بار به بهترین شکل طراحی کرده و در کنار هم قرار دهید.

همانطور که می دانید

با گذشت زمان همه چیز در حال تغییر و بهتر شدن می باشد. از اینرو استفاده از تکنولوژی نو تر از دیگر اهداف مهم جهت بازسازی هتل ها به شمار می آید. بد نیست بدانید که امروزه تکنیک‌ های مدیریت هتل ‌های مدرن لازم است به بهترین شکل با شرایط متغییر همخوانی و مطابقت داشته باشند. با توجه به اینکه هتل ها میزبان افراد با سلیقه های مختلف هستند از اینرو بهتر است از تکنولوژی های جدید جهت جلب رضایت  افراد استفاده نمود.

شناسایی نیاز های آینده از دیگر اهداف بازسازی هتل ها به شمار می آید. در واقع باید به صورت علمی و کارشناسی شده ای نیازهای آینده هتل را به خوبی شناخت و اقدام به تامین آن ها نمود. همچنین با استفاده از بازسازی و تعمیر هتل به راحتی می توان خدمات و سرویس های بهتری را به مسافران و میهمانان خود ارائه دهید. کاهش هزینه ها و صرفه جویی در بکار گیری نیروی انسانی از دیگر اهداف بازسازی هتل ها محسوب می شود، که هر کدام دارای تاثیرات مثبت بسیار چشمگیری در اداره هتل ها می باشد.

بازسازی ساختمان

(نمونه ای از بازسازی هتل ها)

آشنایی با اقدامات مهم در بازسازی هتل ها

بهتر است بدانید که یکی از اقدامات مهم جهت بازسازی هتل ها تغییر و تعمیر سیستم های گرمایش و سرمایش هتل می باشد. در واقع این سیستم ها در گذر زمان ممکن دچار خرابی و فرسودگی شوند به همین دلیل باید آن ها را در صورت نیاز تعویض و تعمیر کنید.  تعویض لوله های قدیمی و پوسیده از دیگر اقداماتی است که در هنگام بازسازی هتل ها باید به دقت مورد توجه قرار گیرد. لازم است از متخصصان و کارشناسان در این زمینه کمک بگیرد تا با مشکلات جدی مواجه نشوید. همچنین با توجه به اینکه در بیشتر هتل ها از موکت جهت پوشاندن کف استفاده می کنند از اینرو بعد از طی چند سال استفاده بهتر است این موکت ها را تعویض کنید و یا از طرح های مختلف سرامیک و پارکت جهت تزیین کف هتل استفاده کنید.

از دیگر قسمت های هتل

که در هنگام بازسازی باید مورد توجه قرار گیرد دیوارهای هتل می باشد. از اینرو می توانید از طراحان خاص و کارشناسان جهت طراحی داخلی هتل کمک بگیرد تا بتوانید یک ترکیب و هماهنگی خاصی را بین قسمت های مختلف آن ایجاد نمایید. از اینرو می توانید برای زیبا نمودن دیوارهای هتل از کاغذ دیواری، پوستر و یا رنگ استفاده کنید. همچنین نورپردازی و طراحی سقف نیز دارای تاثیر بسیار چشمگیری بر روی زیبایی هتل می باشد.

استفاده از دکورهای چوبی جهت دکوراسیون از دیگر کارهای خلاقانه ایی است که امروزه می توان از آن جهت طراحی و بازسازی هتل های قدیمی استفاده کرد. این روش به طور قابل توجهی در جلب توجه مشتریان و مسافران دارای تاثیر بسیار زیادی است.

 تعویض کردن پنجره های قدیمی از دیگر اقداماتی است که در بازسازی هتل ها به آن پرداخته می شود. برای این کار می توانید پنچره های قدیمی و فرسوده را با پنجره های یو پی وی سی که در برابر سر و صدا عایق هستند را تعویض کنید. این کار به نوعی مانع از اتلاف انرژی شده و از ورود صدا به داخل اتاق ها جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی،نما و محوطه سازی با دو تخصص در زمینه سقف و دیوار کاذب ، آکوستیک سازی و دیگری ساخت استخر و محوطه سعی در پیشی گرفتن از رقبا را داریم.